Treening sinu hobusega

Minu kirg on harmooniline hobukäsitlus ja ratsutamiskunst. Kui see, mida ma teen, Sulle meeldib, siis jagan rõõmuga oma teadmisi ka Sulle!

Ma üldjuhul ma ise ei treeni Su hobust, vaid ma eelistan treenida Sind koos Sinu hobusega! Oluline on see, et Sina ise õpiksid käsitlema ja treenima oma hobust väga hästi, et Sinust saaks parim treener ja partner oma hobusele!

Ma ei ole ratsatreener, ega oma ka ühtegi treeneripaberit, erialalt olen füsioterapeut ja ratsutamisterapeut.

Kõik nipid, mida Sulle jagan, olen õppinud läbi oma isiklike kogemuste ja oma väga erinevate hobuste kaasabil.

Minu õpetajateks on Eda Vallimäe, Saija Autio, Marius Schneider ja Kenneth Vansweevelt.

Olles ise aastate jooksul eksperimenteerinud väga paljude erinevate meetodite ja treeningstiilidega, usun täna, et mitte ühtegi ainuõiget treeningmetoodikat tegelikult ei eksisteeri.

Mida Su hobune vajab, seda ütleb tema! Näitena võib treeningus olla kaks täiesi sama vana ja tõugu hobust, aga treening on neil kahel täiesti erinev!

Olen ise pidevas õppeprotsessis ja harin end järjepidevalt nendel teemadel, mis mulle olulised on. Selle tõttu oskan Sind täna juhendada ühtmoodi, mõne aja pärast aga on mul juba uusi nippe jagada!

PS: Ja ära võta midagi, mida Sulle õpetan puhta tõena! Kui see Su hobust ja Sind aitab, siis super, kui ei, siis nuputame koos edasi!