Destiny

DESTINY on 14.05.2014 sündinud halli värvi PRE, Pura Raza Espaniola mära, turjakõrgus umbes 150 cm.

Destiny on sündinud Hispaanias ja tema eelmine omanik Eneli tõi ta Eestisse. Eneli kirjutab nende kohtumisloost järgnevalt:
“Kunagi otsustas mu ema oma pensionipõlve Hispaaniasse veetma minna ja kuna ma ei ole suurem asi „rannaturist“, otsisin ma endale põnevamat tegevust sel ajal kui emal Hispaanias külas käisin. Nii sattusin ma juhuse tahtel ühte sealsesse hobuste varjupaika, et õnnetutesse hüljatud loomadesse veidigi rõõmu ja elutahet süstida. Samasse varjupaika oli toodud ka puhastverd Hispaania hobuse mära koos kuu vanuse varsahakatisega. Nende endine omanik plaanis nad Itaaliasse lihakombinaati saata. Äärmisel juhul oli ta nõus selle kondise mära koos varsaga liha kilo hinna eest ära müüma. Mulle anti päev aega mõtlemiseks, sest järgmisel päeval pidi omanik neile treileri järgi tellima. Ostsin nad mõlemad ära, varsa nimeks sai Destiny.“

Minu lugu Destinyga algas 2019 kevadel, kui just olin magama pannud oma kõige kallima ja olulisema hobuse- Virga (Virk oli see hobune, kes mind suunas maatöö ja ratsutamiskunstini).

Destiny on äärmiselt paindlik, energiline ja särav hobune. Tal on suurepärane koondusvõime,  tugev natuur ja avatud meel- kõik, millest ma alati unistanud olen! Temaga koos tahan ma avastada harmoonilise hobukäsitluse ja ratsutamiskunsti kõiki nüansse nii sügavuti kui üldse võimalik!