Treening sinu hobusega

Kas sul esinevad  probleemid igapäevases hobukäsitluses või ratsutamises? Või ehk soovid juba olemasolevaid oskusi edasi arendada?

Ei ole vahet, mis roll su hobusel on, kas harrastad temaga sporti, või ta on lihtsaks sõbraks- hobukäsitluse ja akadeemilise ratsutamiskunsti treeningutest saavad kasu kõik, ka sina ise!

Kui see, mida ma hobustega teen, sulle meeldib, siis jagan rõõmuga oma teadmisi ja nippe ka sulle!

TREENINGUTEL SINU HOBUSEGA:

Õpetan hobukäsitlust, maatööd, käekõrval treeningut, kordetamist, vabatreeningut, ratsutamist ja trikitreeningut!

Jagan nippe, kuidas arendada hobukäsitluse oskusi, teievahelist kommunikatsiooni ning viia ennast ja hobust nii vaimselt kui ka füüsiliselt tasakaalu.

Õpid looma tervislikke piire, mis tagavad teie mõlema ohutuse.

Õpid treenima oma silma ja nägema kas, mida, milleks ja kui palju on vaja hakata mõjutama ning miks.

Annan sulle ´tööriistad´, millega sina ise saad hakata endale ja oma hobusele parimaks treeneriks.

Kõik nipid, mida sulle jagan, olen õppinud läbi oma kogemuste ja oma väga erinevate hobuste ja treenerite kaasabil. Minu õpetajateks läbi aastate on olnud Eda Vallimäe, Saija Autio, Marius Schneider ja Kenneth Vansweevelt.

Olles ise aastate jooksul eksperimenteerinud väga paljude erinevate meetodite ja treeningstiilidega ning erineva hobustega, usun täna, et ühtegi treeningplaani, mis kõikidele hobustele täpselt sama moodi sobib, ei eksisteeri! Mida su hobune vajab, seda ütleb tema ise! Näitena võib treeningus olla kaks sama vana ja tõugu hobust, aga treeningu ülesehitus on neil täiesti erinev

Ma võin ka ise su hobust treenida, kuid eelistan juhendada sind koos sinu hobusega! Oluline on see, et sa õpiksid käsitlema ja treenima oma hobust ise, et sinust saaks parim treener ja partner oma hobusele!

Olen ise pidevas õppeprotsessis ja harin end järjepidevalt nendel teemadel, mis mulle olulised on. Selle tõttu oskan sind täna juhendada ühtmoodi, mõne aja pärast aga on mul juba uusi nippe jagada!

PS: Ära võta midagi, mida sulle õpetan puhta tõena! Kui see su hobust ja sind aitab, siis super! Kui ei, siis nuputame koos edasi! Ja võibolla minu õpetamisstiil sulle üldsegi ei sobi! Nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid õpetamismetoodikaid. Ole julge ja katseta erinevate treenerite tunde ja vaata, mis sulle sobib ja toob soovitud tulemused!

Näide: hobune on esimest korda hobukäsitluse/ maatöö treeningus. Juba esimeses
trennis on võimalik luua positiivseis muutusi inimese/hobuse käitumises ja reageerimises.

Ratsutamiskunsti kooli treeningud meie kodutallis.

Ratsutamiskunsti kooli missioon on tutvustada, praktiseerida ja levitada harmoonilist hobukäsitlust ja ratsutamiskunsti. Kõik tunnid on individuaalsed, et saaks keskenduda osaleja isiklikule arengule.

Tunnis õpitakse tundma hobuse liigiomast käitumist, harmoonilist hobukäsitlust, maatööd, kordetamist, käekõrval treeningut,
vabatreeningut, ratsutamist (alles siis, kui on olemas baasoskused maatööst) ja trikitreeningut. Hobune pole nendel treeningutel vahend, vaid PARTNER, kellel on õigus öelda EI.

TREENINGUTE HINNAKIRI 2020

Individuaaltund 60 min 25 €.

Individuaaltund 30 min 15€.

Treenin ise sinu hobust 60 min 25 €.

Treenin ise sinu hobust 30 min 15 €.

Videotund Skype vms. vahendusel 60 min 25 €.

Videotund Skype vms. vahendusel 30 min 15 .

Kui treening toimub sinu kodutallis, siis tunnitasule lisandub ka transporditasu.

Samas tallis 4 või tohkem 60 minutilist individuaaltundi= transporti ei lisandu.

Seminaripäev sinu tallis. Teooria 1-2h, kuni 7 individuaalset tundi +vabakuulajad 200€/päev.

Küsi ka 1-3 tunniste miniloengute teemasid ja lühemate päevade hinnapakkumist!

KOHTUMISTENI!