Treening sinu hobusega

Kas sul esinevad  probleemid igapäevases hobukäsitluses või ratsutamises? Või ehk soovid juba olemasolevaid oskusi edasi arendada?

Ei ole vahet, mis roll su hobusel on, kas harrastad temaga sporti, või ta on lihtsaks sõbraks- hobukäsitluse ja akadeemilise ratsutamiskunsti treeningutest saavad kasu kõik, ka sina ise!

Kui see, mida ma hobustega teen, sulle meeldib, siis jagan rõõmuga oma teadmisi ja nippe ka sulle!

TREENINGUTEL SINU HOBUSEGA:

Õpetan sulle harmoonilist hobukäsitlust, maatööd, käekõrval treeningut, kordetamist, vabatreeningut ja ratsutamist.

Jagan nippe, kuidas arendada hobukäsitluse oskusi, teievahelist kommunikatsiooni ning viia ennast ja hobust nii vaimselt kui ka füüsiliselt tasakaalu.

Õpid looma tervislikke piire, mis tagavad teie mõlema ohutuse.

Õpid treenima oma silma ja nägema kas, mida, milleks ja kui palju on vaja hakata mõjutama ning miks.

Annan sulle ´tööriistad´, millega SINA ISE saad hakata endale ja oma hobusele parimaks treeneriks!

Ja kes olen mina?

Ma ei ole ratsatreener, ega oma ka ühtegi treeneripaberit, erialalt olen füsioterapeut ja ratsutamisterapeut.

Kõik nipid, mida sulle jagan, olen õppinud läbi oma isiklike kogemuste ja oma väga erinevate hobuste ja treenerite kaasabil.

Minu õpetajateks on Eda Vallimäe, Saija Autio, Marius Schneider ja Kenneth Vansweevelt.

Olles ise aastate jooksul eksperimenteerinud väga paljude erinevate meetodite ja treeningstiilidega ning erineva hobustega, usun täna, et ühtegi treeningplaani, mis kõikidele hobustele täpselt sama moodi sobib, ei eksisteeri! Mida Su hobune vajab, seda ütleb tema ise! Näitena võib treeningus olla kaks sama vana ja tõugu hobust, aga treeningu ülesehitus on neil täiesti erinev

Ma võin ka ise su hobust treenida, kuid eelistan juhendada sind koos sinu hobusega! Oluline on see, et sa õpiksid käsitlema ja treenima oma hobust ise, et sinust saaks parim treener ja partner oma hobusele!

Olen ise pidevas õppeprotsessis ja harin end järjepidevalt nendel teemadel, mis mulle olulised on. Selle tõttu oskan sind täna juhendada ühtmoodi, mõne aja pärast aga on mul juba uusi nippe jagada!

PS: Ära võta midagi, mida Sulle õpetan puhta tõena! Kui see su hobust ja sind aitab, siis super! Kui ei, siis nuputame koos edasi! Ja võibolla minu õpetamisstiil sulle üldsegi ei sobi! Nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid õpetamismetoodikaid. Ole julge ja katseta erinevate treenerite tunde ja vaata, mis sulle sobib ja soovitud tulemusi toob!

Näide. Hobune esimest korda hobukäsitluse/ maatöö treeningus. Juba esimeses trennis on võimalik luua positiivseis muutusi inimese/hobuse käitumises ja reageerimises.